royalpardazco.ir

کد خبر: ۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۴ - ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
سایت جدید شرکت رویال پرداز تیام با امکاناتی ویژه
سرانجام فرصتی دست یافت تا شرکت رویال پرداز تیام ، اقدام به بازنگری و بهینه سازی روش های تجاری خود نموده، تا بمنظور توسعه کسب و کار و پاسخگویی و ارائه خدمات بهتر به نیاز های روز مشتریان خود پاسخگو باشد. همانطور که مستحضرید ، این شرکت مسئولانه همچون گذشته کوشیده، تا نسبت به درخواست و مطالبات مشتریان خود بی تفاوت نباشد، و همواره با بکارگیری از دانش روز فناوری اطلاعات و ارتباطات ، جذب و استفاده از نیرو های جوان ، خلاق ، با پشتکار ، مستعد و متخصص ...
رویال پرداز تیام ، پیشگام در صنعت امنیت اطلاعات کشور 
... اهتمام می ورزد و مصمم است ، تا با تحقیق و توسعه و پشتکار ، دست به تولید محصولات امنیتی با کیفیت بیشتری زده که در حال حاضر فقدان آن در داخل کشور کاملا محسوس میباشد ، و با ارائه آن همراه با راهکار های جامع و خدمات کمی و کیفی بهینه مکمل در حوزه ی  مشاوره ، اجرا ، نظارت و ممیزی ، بیش از پیش ، زمینه ساز رشد ، شکوفایی و اعتلای سطح امنیت فضای تیادل اطلاعات و زیرساخت ارتباطی امن کشور گردد، و قدم موثری را دراین راستا به سهم خود بردارد.

لازم به یادآوری است ، ما براین اعتقاد استواریم که بالا بردن کیفیت خدمات ، پاسخگویی و امداد سریع به نیاز و درخواست های مشتری ونیز ایجاد پایگاه های پایش اطلاعاتی و محیط های امن انتقال دانش و تجربیات خود به مشتری ، از موارد و موضوعاتی است که رضایتمندی مشتریان در پی خواهد داشت ، و رسیدن به این اهداف در کوتاه و میان مدت ، مستلزم برنامه ریزی و در گرو اقدامی مستمر خواهد بود تا کمک شایانی را به این صنعت داشته باشد و نتیجه مطلوب حاصل گردد. در راستای تحقق آن ، این مهم را در دستور کاری خود قرار داده نسبت به انجام آن با جدیت ، اولویت با توانی مضاعف، به آن جامه عمل پوشاند.


ازین رو با اقدامی برنامه ریزی شده نسبت به توسعه و بهبود سایت اطلاع رسانی خود پرداخت و با بکارگیری از امکانات و  ابزار بروز ارتباط جمعی در فضای اجتماعات مجازی، قصد آن را دارد تا یافته ها ، محصولات و خدمات ارزنده خود را در معرض نمایش و بهره برداری قرار دهد.

امید آن را داریم تا با اتکال به نیروی لایزال الهی و حمایت و همیاری شما دوستان گرامی به جمع آوری نظرات سازنده در جهت بهبود راهکار ها ، محصولات و خدمات شرکت پرداخته ، و مارا دراین امر مهم یاری رسانید تا شاهد موفقیت های چشمگیری باشیم .

از حمایت شما بسان قبل ، فراوان سپاسگزاریم و همواره دست گرم دوستی به سویتان می گشاییم.
 
با اخبار جدید و بروز ما همراه باشید.