royalpardazco.ir

کد خبر: ۵۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ - ۰۸ آبان ۱۳۹۶
چهارمین نمایشگاه بومی سایبری
حضور شرکت رویال پرداز تیام در چهارمین نمایشگاه صنعت پدافند سایبری

چهارمین نمایشگاه بومی سایبری باهدف شناسایی و همراهی با شرکت‌های فناوری در حوزه امنیت سایبر، ۱۳ تا ۱۶ آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود.
حضور فعال رویال پرداز تیام در چهارمین نمایشگاه صنعت بومی سازی پدافند سایبری
طبق سیاستهای کلی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری در امور خودکفایی دفاعی و امنیتی و تاکید بر بومی سازی و روز آمدی سامانه‌ها، کالا‌ها و خدمات اولویت‌دار دفاعی و امنیتی، چهارمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد. این نمایشگاه با تاکید بر بومی‌سازی محصولات توأم با بهسازی تجهیزات موجود و ممنوعیت تامین نیازهای امنیتی از خارج از کشور با مشارکت سازمان پدافند غیرعامل کشور با عنوان بهره‌برداری از محصول بومی، تضمین امنیت پایدار برگزار می‌گردد.

شرکت رویال پرداز تیام به عنوان یکی از شرکت‌های برتر فعال در این حوزه با سابقه‌ای درخشان همچون سنوات گذشته آماده‌ی پذیرایی، مذاکره، معرفی توانایی‌ها، محصولات بومی خود و پیشنهادات کارا جهت ایمن سازی سازمان‌ها و ... در مقابل تهدید‌های سایبری با آخرین دستاورد‌های فناوری روز آماده‌ی پذیرایی از مدعوین و بازدید کنندگان محترم در غرفه خود میباشد.
مکان: نمایشگاه بین الملی تهران - سالن ۱۵ غرفه ۱۸
زمان: ۱۳ تا ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۶

اخبار تکمیلی نمایشگاه
 
چهارمین دوره برگزاری نمایشگاه صنعت بومی سازی سایبری با استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان و مدعوین محترم شرکت رویال پرداز تیام از غرفه ی شرکت همراه بود. دراین دوره از دو محصول جدید شرکت رویال پرداز تیام _ نرم افزار سینا _تحلیل و آزمون نفوذ پذیری اپلیکشن های تلفن همراه (موبال)_ و همچنین نرم افزار مستور _ کاوشگر نامرئی اینترنت _  پرده برداری گردید و با استقبال شایانی از سمت مراجعه کنندگان و نمایندگان بازدید کننده سازمان ها روبرو شد. همچنین در بخش معرفی خدمات ، بازدیدکنندگان محترم با توضیحات بسیط کارشناسان بخش ممیزی شرکت و فواید استفاده از روال های استاندارد سازی در مجموعه سازمانی خود و نقش بسزای آن در ساماندهی و مدیریت امنیت اطلاعات سازمان، با خدمات ممیزی بیشتر آشنا شده و مورد توجه ویژه قرار گرفت...
در این مدت با برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه خدمات آزمون نفوذ پذیری و کشف آسیب پذیری ها وب سایت ها و پورتال های امن سازی نشده! ، شرکت کنندگان با توان اجرایی متخصصین شرکت رویال پرداز تیام بیشتر آشنا شده و مترصد استفاده از خدمات فوق در سازمان خود شدند. در پایان امید است در این مدت توانسته باشیم گوشه ای از توانایی های بالفعل و بالقوه شرکت را به بازدیدکنندگان محترم به نمایش گذارده و باعث همکاری بهتر و بیشتر با سازمان های مرتبط با فعالیت و توانایی های شرکت شده باشیم. به امید دیدار شما در دوره های آتی نمایشگاه ...
 
 
 
گزیده ای از گزارش تصاویر بازدیدکنندگان محترم از غرفه ی رویال پرداز تیام ...
 
 
 
 
آنونس مراسم افتتاحیه و اختتامیه نمایشگاه ...
 
تعداد بازدید : 0
 
برچسب ها: نمایشگاه